Laadimine ....

Juhend

Otsing

Otsida on võimalik korraga kõikidest paketis olevatest sõnastikest.
Otsingus on võimalik kasutada "wildcard" ehk jokkersümboleid nagu paljudes teistes otsingukeskkondades:
Tärn * tähendab 1 või enamat tähemärki.
Punkt . tähendab ühte tähemärki.

Sisse logimine
Sisse logimine käib kasutajatunnuse ja parooli abil. Parooli on võimalik vahetada või ununenud parooli meelde tuletada sisse logimise lehelt "Unustasin parooli" nupu kaudu.
Aktiivse paketi olemasolul aktiveeruvad sõnastikud peale sisse logimist. Kui aktiivset paketti ei ole, siis sisse logimist ei toimu.

IP põhise paketi puhul käib sisse logimine vajutades lihtsalt "Sisene" nuppu või suundudes kohe aadressile https://portaal.keelevara.ee/login, siis toimub automaatne IP kontroll ja aktiivse paketi olemasolul aktiveerub sõnastike otsing.

Konto loomine
Konto loomiseks kirjutage meile info@keelevara.ee milliseid sõnastikke soovite ning teile luuakse isiklik kasutajakonto.
Sõnastike loetelu ja hinnakirja leiate sõnastike lehelt.
NB! IP põhise paketi puhul on vaja teada teie asutuse IP aadressi/aadresside vahemikku.

OpenAI ChatGPT 3.5

Kasutan OpenAI API't. Päringu kuju on järgmine: Translate "kasutaja sisend" to "valitud keel". Kasutatav mudel on gpt-3.5-turbo-instruct. Väljundkeele lisamiseks kirjuta info@keelevara.ee.

Google Translate

Kasutuses on Cloud Translation Basic (v2) API. Väljundkeele lisamiseks kirjuta info@keelevara.ee.

Ekilex - Eesti Keele Instituudi sõnastiku- ja terminibaasisüsteem

Kasutab Ekilexi API't. Ligipääs kõigile EKI sõnastikele. Kõige olulisem sõnastik on "EKI ühendsõnastik 2024", mis täieneb ajas jooksvalt. Rohkem infot EKI ühendsõnastiku kohta. Rohkem infot Ekilexi kohta.